ثبت درخواست و مشاوره رایگان طراحی سایت

چگونه میتوان طراحی سایت رایگان را درخواست نمود؟

بدیهی است جهت دریافت هر سایت (حتی اگر بابت آن هزینه ای پرداخت نموده باشید) باید یک فضا بر روی اینترنت و یک نام سایت اختصاصی ثبت کرده و داشته باشید. به نام هر سایت که به صورت اختصاصی است و در تمام دنیا منحصر به فرد می باشد دامین یا دامنه می گویند، و به فضای آن نیز هاست گفته می شود.
شما با در اختیار داشتن هاست و دامنه مذکور با امکانات خاص مورد نظر می توانید درخواست سایت رایگان را در صفحه سفارش ارسال نموده، و اطلاعات خود را به راحتی وارد کنید. در صورتی که هرگونه سوال یا نگرانی جهت یادگیری کار با سیستم مدیریت سایت دارید می توانید از فایلهای آموزشی ما را مشاهده فرمایید.

آشنایی من جهت کار با کامپیوتر و اینترنت بسیار کم است؟ آیا می توانم خودم این اطلاعات را وارد سایت رایگان کنم؟

این سیستم مدیریت سایت آنقدر ساده طراحی شده که حتی یک کاربر ابتدایی کامپیوتر نیز با آن به سادگی کار می کند. به علاوه راهنمایی اولیه جهت کار با این سیستم را همکاران ما به شما به صورت تلفنی آموزش داده و مطمئناً تضمین می کنیم که چون همه مشتریان ما توانسته اند با آن کار کنند شما هم می توانید. باز هم در صورتی که نتوانستید به آن مسلط شوید، ما اطلاعات را نیز برای شما وارد می کنیم.

اگر من از این سایت رایگان راضی نبودم، یا نتوانستم امکانات آن را استفاده کنم، چه خواهد شد؟

طراحی سایت رایگان که کاملا مجانی است. ضرری متحمل شما نمی شود.
اگر هم از این شرکت هاست یا دامنه دریافت کرده باشید، هر سایت دیگری را می توانید روی آن نصب و راه اندازی کنید. حتی سایتهای php با بانک اطلاعاتی mysql.
پس چیزی را از دست نمی دهید

اگر نیاز به خدمات طراحی سایت دارید. فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما خیلی زود با شما تماس خواهند گرفت.

نوع وب سایت
طراحی سایت فروشگاهیطراحی سایت شرکتیطراحی سایت خبریطراحی سایت پزشکیطراحی سایت شخصیسایر ...